Zpět

Kde také hrajeme?

Program Divadla Koráb i mimo stálou scénu

15. 6. 2019 11:00 - 15:00 Dětský den Signum Hustopeče
16. 6. 2019 17:00 O Budulínkovi Kurdějov
17. 6. 2019 16:00 Perníková chaloupka a pasování předškoláků Kuchařovice
17. 6. 2019 16:00 Karneval Jaselská, Brno
18. 6. 2019 10:00 Pasování předškoláků Ivančice
18. 6. 2019 15:30 Pasování předškoláků Hustopeče
18. 6. 2019 16:00 Pasování předškoláků Blučina
19. 6. 2019 15:30 Pasování předškoláků Miroslav
20. 6. 2019 15:30 Pasování předškoláků Chalabalova, Brno
20. 6. 2019 16:30 Pasování předškoláků Řícmanice
21. 6. 2019 9:00, 11:00 a 16:00  Princezna na hrášku Muzeum Třineckých železáren
21. 6. 2019 15:00 Pasování předškoláků Drnovice
21. 6. 2019 16:15 Pasování předškoláků Vracov
23. 6. 2019 13:30 Kocour v botách Kamenka Open, Brno
24. 6. 2019 15:30 O Budulínkovi Chudčice
25. 6. 2019 16:30 Princezna na hrášku a pasování předškoláků Sokolnice
26. 6. 2019 15:00 Pasování předškoláků Lednice
26. 6. 2019 15:00 Sindibádova dobrodružství a pasování předškoláků Vranovice
27. 6. 2019 14:30 Zahradní slavnost Veslařská, Brno
27. 6. 2019 15:00 Pasování předškoláků Rozdrojovice
28. 6. 2019 17:00 Pasování předškoláků Velké Hostěrádky
12. 7. 2019 18:00 Kocour v botách Festival Masakr motorovou pilou, Mečov u Kurníku 
13. 7. 2019 17:00 O Budulínkovi Festival Masakr motorovou pilou, Litoboř
15. 7. 2019 10:00 Princezna s dlouhým nosem Medická záhrada, Bratislava
20. 7. 2019 13:00 Princezna na hrášku Festival Mendel je včelař, Augustiniánské opatství Staré Brno 
27. 7. 2019 14:00 Princezna s dlouhým nosem a zábavné odpoledne Panenská u Jemnice
31. 7. 2019 14:00 Princezna na hrášku Letní filmová škola Uherské Hradiště
1. 8. – 3. 8. 2019 10:30 Herecký workshop pro děti Letní filmová škola Uherské Hradiště
4. 8. 2019 17:00 Princezna na hrášku Nádvoří Vinotéky u Františkánov, Skalica
8. 8. 2019 19:00 O Budulínkovi Autokemp Apollo, Břeclav
10. 8. 2019 10:00 – 24:00 Moderování Festival autentických vín, Boleradice
14. 8. 2019 18:00 Kocour v botách Havlíčkobrodské kulturní léto
15. 8. 2019 19:00 Hvězdné pohádky Autokemp Apollo, Břeclav
16. 8. 2019 18:00 Sněhurka a sedm trpajzlíků Toulovcovo náměstí, Litomyšl
17. 8. 2019 11:00 a 16:00 Kocour v botách, Sindibádova dobrodružství Mariánská pouť, Nový Bor
22. 8. 2019 18:00 Princezna s dlouhým nosem Masarykovo náměstí, Uničov
24. 8. 2019 16:00 Sindibádova dobrodružství a zábavné odpoledne Park Dolní Lutyně
25. 8. 2019 17:00 Sindibádova dobrodružství Palackého náměstí, Polička